Strešné okná Toso ®

Značka TOSO® prichádza s novou generáciou drevených a plastových strešných okien - kvalitné, rokmi preverené strešné okná vyrábané majitelem spoločnosti VELUX Group dánskym koncernom VKR Holding, prvotriedne a za výbornú cenu. Výrobky TOSO® poteší bežného užívateľa aj náročného zákazníka. Strešné okná majú nadčasový a estetický vzhľad. Konštrukcia našich okien je zhotovená v prírodnom celodrevenom prevedení s hĺbkovou impregnáciou aj s finálnym lakovaním alebo v prevedení plastovom s oceľovými výstuhami. To zaisťuje konštrukcii vysokú pevnosť a stálosť a tiež úplnou bezúdržbovosť. Konštrukcia okná v plastovom prevedení je navyše vyplnená izoláciou pre ešte lepšie tepelnoizolačné vlastnosti a pre zaistenie komfortného užívania bez vzniku kondenzátu. V ponuke Toso nejdete tiež strešné okná s trojsklami so skvelými tepelnoizolačnými parametrami. Avšak aj prevedenie s dvojsklami patrí k najlepším na trhu.

 • Značkové drevené a plastové strešné okná
 • Kvaltiné dvojskla aj super nízkoenergetická trojskla
 • Krátke dodacie lehoty, keďže na sklade máme viac ako 1000 ks strešných okien.
 • Doprava okien po celej SR ZADARMO
 • Záruka na strešné okná a lemovania 10 rokov.
 
86
216186216

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • Dřevěné střešní okno 3 Akcia
  Drevené strešné okná s dvojsklami - Standard
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO STANDARDzáruka 10 rokov na strešné okná standard

  Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,1 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 136,35 €
  Ušetríte: až 32,45 € (–19 %)

  od 113 €
 • Dřevěné střešní okno 3 Akcia
  Drevené strešné okná s dvojsklami - IDEAL
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO IDEALzáruka 10 rokov na strešné okno Toso Ideal

  Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,0 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 152,55 €
  Ušetríte: až 39,01 € (–18 %)

  od 123 €
 • Dřevěné střešní okno s trojsklem Akcia
  Drevené strešné okná s trojsklami - EXCELLENT
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO EXCELLENTzáruka 10 rokov pre drevené strešné okno s trojsklom Toso Excellent

  Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 265,95 €
  Ušetríte: až 90,30 € (–26 %)

  od 197 €
 • Plastové střešní okno 3 Akcia
  Plastové strešné okná s dvojsklami - IDEAL
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO IDEALzáruka na plastové strešné okná od výrobca TOSO

  Plastové strešné okná Toso sú bezúdržbové a preto veľmi obľúbená pre použitie nielen do miestností s vysokou vlhkosťou. Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,0 W/m2K plnenými argónom. Plastové profily z oceľovými výstuhami s komory vyplnenými izoláciou. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 214,65 €
  Ušetríte: až 53,60 € (–20 %)

  od 166 €
 • Plastové střešní okno s trojskly Akcia
  Plastové strešné okná s trojsklami - Excellent
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO EXCELLENTzáruka na strešné okná s trojsklom Toso Excellent

  Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Plastové strešné okná Toso sú bezúdržbové a preto veľmi obľúbená pre použitie nielen do miestností s vysokou vlhkosťou.  Plastové profily z oceľovými výstuhami s komory vyplnenými izoláciou. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 291,60 €
  Ušetríte: až 108,85 € (–26 %)

  od 216 €
 • Strešný výlez s lemovaním 45x55 cm
  Skladom Značka: Toso Záruka: 2 roky

  V cene výlezu 45x55 cm je aj univerzálne lemovanie určené pre hladké a profilované strechy / do výšky profilu 0-90 mm /.

  86 €
 • Strešný výlez s lemovaním 45x73 cm
  Skladom Značka: Toso Záruka: 2 roky

  V cene výlezu 45x73 cm je aj univerzálne lemovanie určené pre hladké a profilované strechy / do výšky profilu 0-90 mm /.

  99 €
 • Strešný výlez s lemovaním 65x65 cm
  Skladom Značka: Toso Záruka: 2 roky

  Strešný výlez Toso 65x65 cm s lemovaním. Výlez má bočné otváranie, ktoré je možné meniť podľa potreby na ľavej alebo pravej. Výlez 65x65 cm je vybavený aretačným mechanizmom, ktorý drží krídlo bezpečne v otvorenej polohe na 90 °, čo umožňuje pohodlný výstup na strechu.

  123 €

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.