Drevené střešné okná

okná s dvojsklom

Drevené strešné okná Toso vyrobené z výberovej severskej borovice v kvalite A +. Drevo je podtlakovo impregnované a opatrené dvoma vrstvami kvalitného lakovania. Krídla aj rámy sú lamelované, odolné proti deformácii a trvalo stále vo všetkých poveternostných podmienkach. Okná s inovovaným dvojsklom majú prvotriedne izolačné hodnoty a veľmi stabilnú konštrukciu. Trieda nepriepustnosti vzduchu je číslo 4 (tá je v súčasnosti najlepšia triedou izolácie): Drevené strešné okná Toso svojim užívateľom zaistí skutočné úspory nákladov na vykurovanie.

 
113
1231113123

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Dřevěné střešní okno 3 Akcia
  Drevené strešné okná s dvojsklami - Standard
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO STANDARDzáruka 10 rokov na strešné okná standard

  Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,1 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 136,35 €
  Ušetríte: až 32,45 € (–19 %)

  od 113 €
 • Dřevěné střešní okno 3 Akcia
  Drevené strešné okná s dvojsklami - IDEAL
  Skladom Značka: Toso Záruka: 10 rokov

  parametry TOSO IDEALzáruka 10 rokov na strešné okno Toso Ideal

  Zasklenie s tvrdenými dvojsklami U=1,0 W/m2K plnenými argónom. Drevo z výberovej severskej borovice najvyššej kvality A +. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

  Pôvodne: 152,55 €
  Ušetríte: až 39,01 € (–18 %)

  od 123 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.