Rolety TOSO pre úplné zatemnenie

Najviac predávaná roleta je práve tento model umožňujúci úplné zatemnenie. Túto možnosť oceníte vždy, keď chcete dlhšie nerušene spať bez toho aby vás budilo denné svetlo. Efekt zatemnenie je naozaj úžasný. Roleta je však vhodná nielen do spální. Napríklad v obývacej izbe môžete vďaka rolete pre úplné zatemnenie nerušene sledovať televíziu bez toho, aby vás rušil odraz na televíznej obrazovke svetla odrážajúceho sa zo strešného okna. Roleta je vybavená postrannými lištami, ktoré umožňujú jej nastavenie do ktorejkoľvek pozície. Tým možno presne regulovať množstvo svetla v miestnosti presne podľa potreby.

 
32
3313233

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

  • Skladom Značka: Toso Záruka: 2 roky

    Premeniť deň v noc je s použitím rolety pre úplné zatemnenie tak jednoduché. Elegantné postranné lišty umožní roletu nastaviť do ktorejkoľvek pozície.

    od 32 €
  • Skladom Značka: Toso Záruka: 2 roky

    Premeniť deň v noc je s použitím modrej rolety pre úplné zatemnenie tak jednoduché. Elegantné postranné lišty umožní roletu nastaviť do ktorejkoľvek pozície.

    od 32 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.