Rolety pre úplné zatemnenie - béžové

 
  • 1 z 3
 

Premeniť deň v noc je s použitím rolety pre úplné zatemnenie tak jednoduché. Elegantné postranné lišty umožní roletu nastaviť do ktorejkoľvek pozície.

od 32 €
Značka Toso
Kategória Tieniace doplnky na TOSO
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
rozmer: 55x72 cm Skladom 32 €
   
rozmer: 55x78 cm Skladom 32 €
   
rozmer: 66x118 cm Skladom 39,50 €
   
rozmer: 78x98 cm Skladom 40,50 €
   
rozmer: 78x112 cm Skladom 42 €
   
rozmer: 78x118 cm Skladom 42 €
   
rozmer: 78x140 cm Skladom 45,50 €
   
 

 

použitie

Najviac predávaná roleta je práve tento model umožňujúci úplné zatemnenie. Túto možnosť oceníte vždy, keď chcete dlhšie nerušene spať bez toho aby vás budilo denné svetlo. Efekt zatemnenie je naozaj úžasný. Roleta je však vhodná nielen do spální. Napríklad v obývacej izbe môžete vďaka rolete pre úplné zatemnenie nerušene sledovať televíziu bez toho, aby vás rušil odraz na televíznej obrazovke svetla odrážajúceho sa zo strešného okna. Roleta je vybavená postrannými lištami, ktoré umožňujú jej nastavenie do ktorejkoľvek pozície. Tým možno presne regulovať množstvo svetla v miestnosti presne podľa potreby.

bez údržby

Naše rolety sú vyrobené zo špeciálneho polyesteru z nepriesvitnej pogumovanej béžovej látky, ktorá je veľmi odolná proti zašpineniu. Rolety preto nevyžadujú žiadnu údržbu, a ak bude potrebné, sú ľahko umývateľné bez nutnosti demontáže.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.