Tieniace doplnky na FAKRO

Zatieňujúce doplnky pre strešné okná Fakro teraz za prijateľné akčné ceny.

 
 
21
6012160

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Zatieňujúce béžové rolety pre strešné okná Fakro
  Skladom Záruka: 2 roky

  Zatieňujúce rolety pre strešné okná Fakro príjemne filtrujú dopadajúce svetlo. Praktické a nenákladné riešenie zaistí súkromný a ochráni pred nechcenými pohľadmi z vonku.

  od 21 €
 • Zatieňujúce modré rolety pre strešné okná FAKRO
  Skladom Záruka: 2 roky

  Zatieňujúce modré rolety pre strešné okná FAKRO príjemne filtrujú dopadajúce svetlo. Praktické a nenákladné riešenie zaistí súkromný a ochráni pred nechcenými pohľadmi z vonku.

  od 21 €
 • Úplne zatemňujúca béžová roleta pre strešné okno FAKRO
  Skladom Záruka: 2 roky

  Rolety pre okná Farka sú opatrené termo vrstvou, ktorá bráni prestupu tepla od horúcich slnečných lúčov. Úplne zatemňujúce rolety pre okná Fakro Vám umožní nerušený spánok aj za bieleho dňa aj sledovanie televízie bez odrazu svetla v obrazovke.

  od 40 €
 • Úplne zatemňujúca modrá roleta pre strešné okno FAKRO
  Skladom Záruka: 2 roky

  Modré rolety pre okná Farka sú opatrené termo vrstvou, ktorá bráni prestupu tepla od horúcich slnečných lúčov. Úplne zatemňujúce rolety pre okná Fakro Vám umožní nerušený spánok aj za bieleho dňa aj sledovanie televízie bez odrazu svetla v obrazovke.

  od 40 €
 • Lamelové žalúzie pre strešné okná FAKRO
  Skladom Záruka: 2 roky

  Žalúzie s bielymi lamelami majú bezšnúrové naklápanie lamiel, ktoré je zabezpečené elegantným spôsobom pomocou ovládacieho kolieska. Sťahovanie a zaťahovanie žalúzie sa vykonáva spodnou lištou.

  od 60 €

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.