Plastové strešné okná s trojsklami - TOSO Excellent

Akcia
Značka: Toso
od 264 €

Zvoľte variant

parametry TOSO EXCELLENTzáruka na strešné okná s trojsklom Toso Excellent

Zasklenie s tvrdenými trojsklami U=0,7 W/m2K plnenými argónom. Plastové strešné okná Toso sú bezúdržbová a preto veľmi obľúbená pre použitie nielen do miestností s vysokou vlhkosťou.  Plastové profily z oceľovými výstuhami s komory vyplnenými izoláciou. Záruka 10 rokov. Mikro-ventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Spodné ovládanie kľukou s trojbodovým uzáverom.

Detailné informácie

rozmer: 55x78 cm
Skladom
264 €
rozmer: 66x118 cm
Skladom
326 €
rozmer: 78x98 cm
Skladom
326 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
343 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
374 €

Podrobný popis

plastove strešné okno Toso

 Parametre plastových okien s trojsklom - excellent

 • Koeficient trojitého zasklenia: Ug = 0.7 W / m2K
 • Koeficient celého okna: Uw = 1.1 W / m2K
 • Mikroventilácia s nastaviteľnou intenzitou vetrania
 • Strešné okná možno inštalovať do striech o sklone 15 - 90 °
 • Tvrdené trojsklá 4-12-3HS-12-3H - tri sklá a obe komory vyplnené argónom.
 • Pri našich zaskleniach je použitý prémiový teplý rámček, ktorý výrazne obmedzuje možnosť tvorby kondenzátu aj na okraji skla.
 • Naše okná sú vyrábané v závodoch patriacich VKR Holding (majiteľ VELUX Group)
 • Profily: Plastové bezúdržbové profily s oceľovými výstuhami
 • Komory profilov sú vyplnené izoláciou, čo bráni roseniu a ešte viac zlepšuje tepelnú a protihlukovú izoláciu
 • Záruka 10 rokov + doživotná záruka na odolnosť zasklenia proti krupobitiu

 

Plastové strešné okno Toso s trojsklom

Zasklenie trojsklami

Zasklenie nízkoenergetickými trojsklami s dvoma komorami v porovnaní so štandardnými jednokomorovými dvojsklami naplnenými argónom zaisťuje lepšiu izoláciu, čo znamená menej tepelných strát v zime a zadržanie prieniku tepla v lete. Okná s tromi sklami sú charakteristické lepšou hodnotou U, a to ako pri zasklení, tak pri okennom ráme, čo znižuje náklady na vykurovanie a tým znižuje znečistenie životného prostredia. Pri našom zasklení sú obe komory vyplnené vzácnym plynom a sklá sú opatrené nízkoemisívnou vrstvou. Používame výhradne prémiový teplý medzisklenný rámček, ktorý výrazne obmedzuje možnosť tvorby kondenzátu aj na okraji skla. Strešné okná TOSO sú vybavené špeciálnymi tvrdenými sklami a vysokou odolnosťou, na ktoré výrobca novo poskytuje doživotnú záruku na odolnosť proti krupobitiu.

Toso trojsklo technický popis

Otváranie

Privetrávanie je zaistené mikro-ventiláciou s nastaviteľnou intenzitou vetrania. Plastové strešné okná TOSO sú vyrábané v obľúbenom kyvnom prevedení s pántami umiestnenými v strede okna. Tým je zaistená jednoduchá obsluha, a v prípade potreby umývania stačí jednoducho okno úplne otvoriť a pretočiť až o 180 stupňov. Tým sa vonkajšia strana skla pretočí do miestnosti a okennú tabuľu je preto možné veľmi ľahko umyť. Samotné ovládanie strešného okna je umiestnené v jeho spodnej časti pomocou kvalitnej a esteticky vydarenej kľučky s trojbodovým uzáverom.

Materiál plastových strešních okien

Profily okien TOSO sú vyrobené z prvotriedneho prvoplastu (bez použitia recyklátov), čím je zaistená maximálna odolnosť a tiež stálofarebnosť bez rizika zožltnutia. Profily našich okien zostanú čisto biele po mnoho desaťročí. Celé strešné okno vr. plastových profilov bolo vyvinuté dánskymi špecialistami koncernu VKR holding (majiteľ VELUX Group) a taktiež ich výroba je vykonávaná v Dánsku. Vnútri profilov sa nachádzajú oceľové výstuhy, tak aby naše strešné okná obstála aj v tých najnáročnejších podmienkach a zniesli maximálne tlakové i teplotné zaťaženie bez rizika skrútenia. Sedemkomorový systém je navyše vyplnený izolačným materiálom, čo zaisťuje nielen kvalitnú teplotnú a zvukovú izoláciu, ale nespornou výhodou je zamedzenie rosenia rámov vplyvom teplotných zmien. Tým je zaručený komfort používania bez problémov s kondenzátom. Všeobecne sú plastové strešné okná obľúbené pre svoju bezúdržbovosť a odolnosť proti vlhkosti.

Dvojica strešných okien

Dodacie lehoty

Všetky strešné okná, rolety, žalúzie, markízy a ďalšie výrobky TOSO máme na sklade v dostatočnom množstve. Dodacia lehota pri všetkých výrobkoch TOSO je preto veľmi krátka a zákazníci majú tovar doručený najčastejšie do troch pracovných dní.

Upozornenie

So strešným oknom je nutné objednať aj lemovanie. Lemovanie slúži na vodotesné napojenie okna s krytinou. Skladom vedieme lemovanie pre hladké, profilované aj vysoko profilované krytiny. V prípade montáže do zostáv máme k dispozícii špeciálne kombi lemovanie pre dvojice okien inštalovaných vedľa seba.

Výrobca

Strešné okná a rolety TOSO vyrába dánsky koncern VKR Holding (vlastník svetoznámej značky VELUX, Velfact, Windows Master, Altaterra). Je to tradičný a svetovo najväčší výrobca strešných okien už od roku 1941.

Záruka

 • Na tieniace doplnky (rolety, žalúzie, markízy a ďalšie) platí záruka na dobu 2 rokov a na vonkajšie solárne rolety 3 roky.
 • Výlezové okná TOSO sú dodávané so zárukou po dobu 5 rokov.
 • Na strešné okná aj lemovanie TOSO platí záruka na dobu 10 rokov (záruka 10 rokov je platná aj v prípade montáže vykonané svojpomocne)
 • Na zasklenie všetkých strešných okien TOSO teraz výrobca poskytuje doživotnú záruku na odolnosť proti krupobitiu.

 

Plastové strešné okno s trojsklom

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné okná Toso ®
Záruka: 10 rokov