Toso, Strana 2

23 položiek celkom
ovládací tyč
39,50 €

Slúži pre otváranie a zatváranie strešného okna a pre ovládanie rolety pre úplné zatemnenie.

Roelta zastiňující béžová
od 25 €

Cenovo dostupná roleta príjemne rozptýli ostré slnečné lúče. Možnosť nastavenia do troch pozícií pomocou postranných háčikov.

Roelta zastiňující modrá
od 25 €

Cenovo dostupná modrá roleta príjemne rozptýli ostré slnečné lúče. Možnosť nastavenia do troch pozícií pomocou postranných háčikov.

Roelta zcela béžová 3
od 43 €

Premeniť deň v noc je s použitím rolety pre úplné zatemnenie tak jednoduché. Elegantné postranné lišty umožní roletu nastaviť do ktorejkoľvek pozície.

Roleta zcela modrá
od 43 €

Premeniť deň v noc je s použitím modrej rolety pre úplné zatemnenie tak jednoduché. Elegantné postranné lišty umožní roletu nastaviť do ktorejkoľvek pozície.

žaluzie
od 57 €

Jednoduchá regulácia smeru dopadajúceho svetla. Naklápanie lamiel žalúzií elegantne pomocou ovládacieho kolieska.

Toso markýzy
od 47 €

Markízou ochránite váš podkrovný byt pred horúčavou veľmi účinne. Vďaka priesvitnému materiálu pritom neobmedzíte výhľad von z okna.

předokenní roleta 2
od 381 €

Chráni pred horúčavou v letných mesiacoch a pred chladom v zime. Vonkajšia roleta je veľmi účinná aj proti hluku a ochraňuje pred vlámaním.

výlez 65x65 cm dekor2
123 €

Strešný výlez Toso 65x65 cm s lemovaním. Výlez má bočné otváranie, ktoré je možné meniť podľa potreby na ľavej alebo pravej. Výlez 65x65 cm je vybavený aretačným mechanizmom,...

Stránka 2 z 2 - 23 položiek celkom