Úplne zatemňujúca béžová roleta pre strešné okno Dakstra

 
 

Rolety pre okná Dakstra sú opatrené termo vrstvou, ktorá bráni prestupu tepla od horúcich slnečných lúčov. Úplne zatemňujúce rolety pre okná Dakstra Vám umožní nerušený spánok aj za bieleho dňa aj sledovanie televízie bez odrazu svetla v obrazovke.

od 48 €
Kategória Tieniace doplnky na DAKSTRA
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
rozmer: C2A 55x78 cm Skladom 48 €
   
rozmer: F6A 66x118 cm Skladom 58 €
   
rozmer: M4A 78x98 cm Skladom 59 €
   
rozmer: M6A 78x118 cm Skladom 61 €
   
rozmer: M8A 78x140 cm Skladom 65 €
   
 

Dizajn a kvalita zatemňujúcej rolety na okno Dakstra

Dokonalé zatemnenie - Zatemňujúce rolety pre okná Dakstra dokonale eliminujú dopadajúce svetlo, podľa potreby premení deň na noc.

Ojedinelý dizajn v spojení s vysokou kvalitou materiálu a dokonalým využitím.

• Roleta je vyrobená z materiálu s dlhou životnosťou, odolného voči znečisteniu, s povrchovou úpravou z antistatické gumy.
• Okraje rolety sú umiestnené v úzkych hliníkových koľajniciach.
• Hliníkový rám zatemňujúce rolety umožňuje zastavenie rolety v ľubovoľnej polohe, čím možno až na 100% zabrániť prieniku svetla. Špeciálna vrstva odrážajúca slnečné lúče (termo-stop) na rubovej strane materiálu bráni prenikaniu svetla a tepla do miestnosti v letných aj zimných mesiacoch.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JK Avatar autora | 8.7.2019
Roleta vyzerá veľmi dobre. Montáž podľa priloženého návodu išla vykonať ľahko. S kvalitnou roliet sme veľmi spokojní. V místosti možno teraz regulovať svetlo až po úplnú tmu. Efekt je úžasný. Skvelé a kvalitné rolety.
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.