Tieniace rolety béžové

 
 

Cenovo dostupná roleta príjemne rozptýli ostré slnečné lúče. Možnosť nastavenia do troch pozícií pomocou postranných háčikov.

od 17,50 €
Značka Toso
Kategória Tieniace doplnky na TOSO
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
rozmer: 55x72 cm Skladom 17,50 €
   
rozmer: 55x78 cm Skladom 17,50 €
   
rozmer: 66x118 cm Skladom 18,50 €
   
rozmer: 78x98 cm Skladom 22 €
   
rozmer: 78x112 cm Skladom 22 €
   
rozmer: 78x118 cm Skladom 22 €
   
rozmer: 78x140 cm Skladom 22 €
   
 

Obľúbená tieniacej roleta v tomto prípade béžovej farby (podľa nášho názoru je možné farbu rolety označiť skôr ako krémovú) je vyrobená z polyesterovej textílie odolné proti znečisteniu, ktorú možno ľahko v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou. Postranné háčiky umožňujú roletu nastaviť podľa potreby do troch rôznych pozícií. Tento praktický a estetický doplnok príjemne rozptýli mnohokrát príliš intenzívne slnečné lúče a dodajú miestnosti príjemnú atmosféru. Použitá látka zaistí súkromie a ochráni pred nežiaducimi pohľadmi z vonku.

Inštalácia roletky nie je nijako zložitá. Stačí postupovať podľa návodu, ktorý je vkladaný ku všetkým roletám už vo výrobe. Obrázky v návode Vám ujasní, ako postupovať a behom chvíle máte prácu hotovú. Nebudete potrebovať žiadne drahé ani zložité náradia. Postačí mať len skrutkovač a obyčajné kladivko a práca je hotová skôr ako za desať minút.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.