Tieniace rolety béžové

Značka: Toso
od 40 €

Zvoľte variant

Cenovo dostupná roleta príjemne rozptýli ostré slnečné lúče. Možnosť nastavenia do troch pozícií pomocou postranných háčikov.

Detailné informácie

rozmer: 55x78 cm
Skladom
40 €
rozmer: 66x118 cm
Skladom
44 €
rozmer: 78x98 cm
Skladom
56 €
rozmer: 78x112 cm
Skladom
56 €
rozmer: 78x118 cm
Skladom
56 €
rozmer: 78x134 cm
Skladom
56 €
rozmer: 78x140 cm
Skladom
56 €

Podrobný popis

Obľúbená tieniacej roleta v tomto prípade béžovej farby (podľa nášho názoru je možné farbu rolety označiť skôr ako krémovú) je vyrobená z polyesterovej textílie odolné proti znečisteniu, ktorú možno ľahko v prípade potreby čistiť vlhkou handričkou. Postranné háčiky umožňujú roletu nastaviť podľa potreby do troch rôznych pozícií. Tento praktický a estetický doplnok príjemne rozptýli mnohokrát príliš intenzívne slnečné lúče a dodajú miestnosti príjemnú atmosféru. Použitá látka zaistí súkromie a ochráni pred nežiaducimi pohľadmi z vonku.

Inštalácia roletky nie je nijako zložitá. Stačí postupovať podľa návodu, ktorý je vkladaný ku všetkým roletám už vo výrobe. Obrázky v návode Vám ujasní, ako postupovať a behom chvíle máte prácu hotovú. Nebudete potrebovať žiadne drahé ani zložité náradia. Postačí mať len skrutkovač a obyčajné kladivko a práca je hotová skôr ako za desať minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Tieniace doplnky na TOSO
Záruka: 2 roky